Hybrydy podbiły świat paznokci. Dziś możemy zrobić je nawet w domu, jeśli dysponujemy specjalnym nietanim sprzętem, nietanimi kosmetykami, czasem i… cierpliwością. Czym tak naprawdę jest popularna hybryda? To połączenie lakieru do paznokci i żelu. Efekt? Piękny, błyszczący i trwały kolor.

Efekt „hybrydy”

Wiele pań stosujących regularnie hybrydy nie może się ich nachwalić. Największą zaletą jest ich trwałość. Przez około 2-3 tygodnie nie trzeba martwić się odpryskującym, brzydkim lakierem. Hybryda pozwala na uzyskanie bardzo schludnego, naturalnego efektu. Paznokcie wyglądają zdrowo, elegancko, a do tego pięknie błyszczą!

Ponadto zaletą hybryd jest to, że minimalnie ingerują w płytkę paznokcia. Wiele pań wykonując manicure obawia się, że nakładanie warstw na paznokieć, matowienie czy stosowanie później preparatów z acetonem zniszczy paznokcie. Robione profesjonalnie hybrydy nie są szkodliwe. Paznokci nie trzeba spiłowywać, wystarczy tylko lekko je zmatowić i odtłuścić. Ważne jest jednak by zabieg wykonywać dokładnie, używając produktów najlepszej jakości. Kluczowe jest także zdejmowanie hybryd. Najlepiej ściągać je u profesjonalistki, bo samodzielne próby mogą niestety fatalnie wpłynąć na nasze paznokcie.

Jakie ograniczenia mają hybrydy? Zdecydowanie nie są one dla pań, które lubią bardzo długie i mocno zdobione pazurki. Hybrydy niekoniecznie sprawdzą się także na paznokciach bardzo kruchych i łamliwych, tu zalecane są żele. Niektóre kobiety obawiają się także promieniowania UV, ale warto podkreślić, że promienie działają na nasze dłonie w tylko przez kilka minut.

Manicure

Na wizytę u manicurzystki najlepiej przeznaczyć około półtorej godziny. Zabieg zaczyna się standardowo od wymodelowania paznokcia, obcięcia skórek, matowienia i odtłuszczanie płytki. Następnie przystępujemy do zakładania hybryd. Wszystko kolejno jest utwardzane w specjalnej lampie. Na trwałość wpływ ma także jakość produktów. Bardzo dużym zaufaniem kosmetyczek i klientek cieszą się lakiery Semilac, których gama kolorystyczna to aż 40 odcieni. Jest z czego wybierać!

Chciałabyś spróbować manicure na płytce?

Do wyboru mam 40 kolorów. Produkt Semilac Paris!

Kontakt

Sprawdź, jakie stylizacje paznokci oferuję