Trendy paznokciowe zmieniają się co sezon. Nie chodzi tylko o gamę kolorystyczną, ale także nowatorskie efekty i wzory. Manicure to nie tylko malowanie paznokci, ale prawdziwa sztuka, która wymaga nie tylko precyzji i umiejętności technicznych, ale także wyczucia i zmysłu estetycznego. Paznokcie, szczególnie w czasie wyjątkowych uroczystości, mogą być pięknym dodatkiem do naszej stylizacji.

Pogoń za trendami

Paznokcie hybrydowe dają bardzo naturalny efekt i same w sobie są bardzo błyszczące. Nawet po naniesieniu jednobarwnego lakieru, wyglądają schludnie, estetycznie i ciekawie. Hitem ostatnich sezonów są paznokcie w różnych kolorach, które razem tworzą pięknie dobraną kompozycję. Nasze serca podbiło także paznokciowe ombre, czyli cieniowanie. Takie pazurki wyglądają niebanalnie, a jednocześnie nadają się zarówno na wieczorne wyjścia, jak i do pracy.

Hybrydy sprawdzą się także jako manicure okolicznościowy. Jeśli chcemy by nasze paznokcie stanowiły dodatek do stroju, warto pomyśleć o brokacie i cyrkoniach. Wiele z nas rezygnuje z takich połyskujących elementów obawiając się kiczowatego i przesadzonego efektu. Przy hybrydach nie ma się czego obawiać. Możemy postawić np. na pojedyncze cyrkonie na każdym paznokciu lub wybrać jeden mocny akcent. Pozostawiamy wówczas paznokcie gładkie i neutralne, a tylko jeden bogato przyozdabiamy błyskotkami od Swarovskiego. W efekcie paznokcie są naszą dodatkową biżuterią.

Technika przyklejania

Niektóre panie unikają brokatu i cyrkonii bojąc się, że to obniży trwałość manicure’u. Wszystko jest jednak kwestią techniki klejenia i jakości produktów. Po wizycie u profesjonalistki możemy być pewne, że nawet po hucznej imprezie kryształki pozostaną na swoim miejscu.

Ważna jest przede wszystkim kolejność nakładania produktów. Metody są różne, ale najpopularniejsza polega na osadzaniu kryształków na warstwie „top coatu”, utrwaleniu ich pod lampą, a potem ponownym pokryciu warstwą „topu”. Można także naklejać cyrkonie klejem do tipsów na pomalowanych i utwardzonych hybrydach. Wiele zależy od indywidualnych potrzeb i efektu, jaki chcemy uzyskać.

Kryształki Svarowskiego na paznokciach?

To możliwe! Chętnie wykonam dla Ciebie manicure ze zdobieniem.

Kontakt

Sprawdź, jakie stylizacje paznokci oferuję