Nakładamy na kremy, wcieramy oliwki, zmywamy makijaż najlepszymi produktami, chodzimy na zabiegi kosmetyczne. Często zapominamy jednak o najbardziej podstawowej metodzie dbania o stan naszej skóry – masażu. Poprawia koloryt skóry, jej napięcie i ukrwienie, a do tego działa kojąco na zmysły odprężając ciało i umysł.

Profesjonalny masaż

Skórę twarzy warto masować codziennie wieczorem. Włączenie takiego kilkuminutowego masażu do codziennej pielęgnacji to jeden z sekretów piękna. Stojąc przed lustrem nie jesteśmy jednak w stanie uzyskać takiego efektu jak w gabinecie kosmetycznym. Taki domowy zabieg powinien być rytuałem i uzupełnieniem profesjonalnych zabiegów, którym warto się co pewien czas poddawać.

Znajomość technik, umiejętność zastosowania odpowiednich ruchów i aplikacja kosmetyków dobrej jakości to klucz do dobrego i profesjonalnego masażu. Efekt jaki można osiągnąć przy regularnym poddawaniu się takim zabiegom może nas naprawdę zaskoczyć. Szybko odczujemy poprawę stanu skóry – stanie się bardziej napięta, gładka i zdrowsza.  Masaż kosmetyczny działa także na nasz… umysł. Powinna być to chwila całkowitego relaksu, która nie tylko poprawi wygląd twarzy, ale odpręży całe ciało.

Techniki i produkty

Masaż twarzy, szyi i dekoltu wykonujemy delikatnie. Ważna jest płynność i pewność ruchów, odpowiedni nacisk i kierunek ich wykonywania. Aby uzyskać trwały efekt liftingu, wygładzenia zmarszczek, zabiegom należy poddawać się regularnie. Częstotliwość takich spotkań najlepiej ustalić z kosmetyczką, która zaproponuje zabiegi najlepiej dobrane do naszej skóry.

Kluczowym elementem zabiegu są profesjonalne produkty. Podczas masażu usunięty zostaje zrogowaciały naskórek, dzięki czemu skóra jest bardziej chłonna i lepiej przyswaja. wartości odżywcze z kosmetyków. Dlatego właśnie ważne jest stosowanie kremów najwyższej jakości, które działają kojąco, odprężająco i nawilżająco.

Chcesz zrelaksować obolałą twarz, szyję lub dekolt?

Umów się ze mną na przyjemny zabieg już teraz!

Kontakt

Sprawdź, jakie zabiegu na twarzy, szyję i dekolt oferuję