Naturalne czy przedłużane, jednobarwne czy we wszystkich kolorach tęczy – zadbane paznokcie nigdy nie wyjdą z mody. Paznokciowe trendy się zmieniają, na rynku pojawiają się nowe produkty i techniki, ale jedno jest pewne: niezależnie od metody, najważniejsze jest to, by manicure był wykonany precyzyjnie i profesjonalnie.

Tradycyjne, żelowe, hybrydowe…

Tradycjonalistki wierne są klasycznym metodom pielęgnacji paznokcia. Techniki tradycyjne i biologiczne pozwalają zachować zdrową płytkę paznokcia, choć niestety wymagają regularnego poprawiania i częstego malowania lakierem. Wycięte skórki, ładny kształt i równo położony kolor sprawiają, że nasze dłonie wyglądają schludnie i elegancko.

W paznokciach hybrydowych zakochały się panie, które cenią trwałość i piękne, błyszczące kolory. Hybrydy wytrzymują na paznokciach 2-3 tygodnie, a przy tym wyglądają naturalnie. Obecnie dostępne są preparaty, które pozwalają tą metodą nieco wydłużyć paznokcie i nadać im pożądany kształt. Jest to metoda nieinwazyjna, która nie niszczy płytki paznokcia, a jednocześnie pozwala na twórczą ekspresję i odrobinę szaleństwa.

U kobiet, które lubią naprawdę długie paznokcie, bawią się ozdobami i kolorami, sprawdzą się paznokcie żelowe. Dzięki tej metodzie możemy uzyskać pożądaną długość i kształt paznokcia, a na jego powierzchni tworzyć wymarzone wzory. Minusem żelu jest ścieranie płytki paznokcia podczas matowienia i ściągania żelu. Dlatego bardzo ważne jest wykonywanie tego zabiegu z dużą precyzją, by zminimalizować ingerencję.

Ekstrawagancja czy naturalność?

Trendy paznokciowe zmieniają się jak w kalejdoskopie. Zawsze na czasie są klasyczne barwy, jednak coraz częściej odchodzimy od jednego koloru na wszystkich paznokciach. Chętnie bawimy się więc odcieniami, technikami ombre, ozdobami. Ważne jest, by całość była spójną kompozycją. Modne są pojedyncze akcenty, które nie przytłaczają naszego manucure’u.  Dzięki brokatowi i cyrkoniom możemy stworzyć paznokcie z charakterem.

Stylizacja paznokci Racibórz

Wykonuję zabiegi stylizacji paznokci.
Dojeżdżam do klientki w promieniu 10 km od Raciborza w cenie.

UWAGA: Prawie 30 kolorów lakierów hybrydowych do wyboru najlepszej francuskiej marki Semilac jak również ponad 30 kolorów lakierów Golden Rose do malowania paznokci! Pracuję tylko na produktach profesjonalnych SEMILAC, INDIGO i GOLDEN ROSE.

Chcesz mieć piękne paznokcie?

Chętnie Ci w tym pomogę. Skontaktuj się ze mną już teraz!

Kontakt

Sprawdź, jakie stylizacje paznokci oferuję