Nadszedł ten dzień…Narodziny dziecka, chrzciny, komunia św. Może urodzinki waszego kochanego malucha? My wykonamy słodkie bukieciki lub małe kompozycje dzięki którym goście z pewnością będą pod słodkim wrażeniem… Wszędzie tam gdzie uroczystości tam i kwiaty…Są nierozerwalnie związane z naszym życiem a jednocześnie odgrywają w nim ważną rolę. Upamiętniane są na fotografiach do których wracamy po latach jak również sięgają po nie nasze dzieci i potomkowie.

Zbliżają się Państwa okrągłe urodziny? Może jubileusz ślubu? Może przejście na emeryturę? To czas w którym zaszczytem dla nas będzie udekorowanie kwiatami miejsca każdej uroczystości…

Kwiaty towarzysza nam zawsze przy ważnych uroczystościach. Imieniny, urodziny, śluby, przyjęcia i spotkania – każda okazja jest dobra by się nimi otaczać. Roślinne dodatki mogą zmienić każde wnętrze, nadać mu niepowtarzalny charakter, sprawić, że będzie wyglądało świeżo i elegancko. Sekret florystycznych aranżacji tkwi w ich subtelności. Kwiatowa kompozycja będzie stanowiła piękne tło ważnych wydarzeń w naszym życiu.

Dlaczego kwiaty?

Można by powiedzieć, że „kwiaty łagodzą obyczaje”. To po prostu czyste, naturalne piękno, które możemy dowolnie kształtować i komponować. Od delikatnych bukiecików, poprzez rozbudowane stroiki, aż po roślinne nowości i awangardowe pomysły. Wszystko zależy od naszej fantazji i charakteru uroczystości. Warto wplatać do kompozycji elementy sezonowe i niestandardowe ozdoby. Gipsowe figurki? Plecionki i kosze? Kwiatowe aranżacje mogą całkowicie odmienić miejsce, odświeżyć je i spersonalizować, a jednocześnie nie wymagają dużych nakładów finansowych. Efekt jest natychmiastowy!

Kwiatowe aranżacje

Najważniejsze w kwiatowych aranżacjach eventowych jest tworzenie spójnych i estetycznych kompozycji. Kluczowym zadaniem florystki jest dopasowanie kolorystyki, wielkości i kształtu roślinnych dodatków tak, by współgrały one z uroczystością i wnętrzem. Inaczej przyozdobimy stoły na rodzinne chrzciny, inaczej na wieczorne spotkanie biznesowe. Ważny jest charakter spotkania, pora dnia i pora roku. Na przyjęciu komunijnym możemy postawić na subtelne bukiety w pastelowych barwach, a na 18-nastce dobrze sprawdzą się szalone kompozycje o żywej kolorystyce.

Nie mniej ważne jest wnętrze, gdzie będzie odbywał się event. Klasyczna sala bankietowa, swojska restauracja czy nowoczesne wnętrze hotelu – kwiaty muszą współgrać z przestrzenią. Prawdziwym źródłem inspiracji może być dla nas Internet, a kopalnią wiedzy – florystka. Organizując przyjęcie warto wcześniej przedyskutować ze specjalistką wszystkie nasze pomysły, tak by całość była harmonijna i tworzyła spójną, elegancką aranżację.

Szukasz profesjonalnej florystki na zamówienie?

Skontaktuj się ze mną już teraz!

Kontakt

Sprawdź moją ofertę florystyczną