Para młoda jadąca ulicami miasta zawsze wzbudza sensację. Niezależnie od tego, czy wybieramy wielką limuzynę, zabytkowy samochód, czy po prostu pożyczamy auto od kolegi, pojazd, który wiedzie nas do ślubu po prostu musi się wyróżniać. Jak osiągnąć spektakularny efekt? Kwiaty, balony, wstęgi, a przede wszystkim… dobra florystka – oto recepta na pięknie udekorowany samochód.

Samochód z klasą

Choć ta „recepta” wydaje się dość prosta, dekorowanie auta wcale nie jest takie łatwe. Wymaga nie tylko zmysłu estetycznego, ale także precyzji i umiejętności. Kwiaty i inne elementy dekoracyjne trzeba bowiem ułożyć ze smakiem, tworząc estetyczną kompozycję, która będzie współgrać z sylwetką samochodu. Grunt to nie przesadzić! Zbyt duża liczba ozdób, kwiatów, wstążek daje czasem efekt odwrotny do zamierzonego. Lepiej postawić na jeden mocniejszy akcent, aniżeli przesadną ilość dodatków. Popularne są więc pojedyncze kompozycje w kształcie serc lub eleganckie i proste stroiki na masce. Bardzo efektownie wygląda także maska „przysypana” drobnymi kwiatkami.

Decydując się na ozdabianie samochodu warto postawić na spójność, a więc kolor, który dominuje w naszej ślubnej wizji. Jeśli „naszym” kolorem jest błękit, skupmy się przy dekoracji na jego odcieniach. Zawsze możemy także sięgnąć po klasyczną, elegancką biel, która sprawdzi się na każdym ślubnym pojeździe.

Dodatki

Poza kwiatami, które są nierozłącznym elementem dekoracji ślubnych, możemy realizować bardziej niestandardowe pomysły. Serca z delikatnych tasiemek, piórka, wstęgi czy drapowany tiul? Czemu nie! Jeśli jednak wybieramy auto, które samo w sobie jest bardzo efektowne i wyjątkowe, być może nie warto przesadzać z takimi elementami. Wówczas lepsze będą mniejsze kwiatowe dekoracje albo… szalone kompozycje z balonów lub tiulowych pomponów. Takie pomysły doskonale sprawdzają się przy niecodziennych ślubnych pojazdach. Wielbiciele amerykańskich komedii nie mogą zapomnieć o kolorowych puszkach przyczepionych do tylnego zderzaka!

Dekoracja samochodu ślubnego Racibórz

Dekoracja samochodu powinna być spójna z całością florystycznej oprawy ślubu, tj. z bukietem Panny Młodej, butonierkami oraz aranżacjami florystycznymi na sali weselnej lub kościoła tak by jej poszczególne elementy tworzyły współgrającą ze sobą kompozycję. Dekoracje wykonywane są zarówno z kwiatów żywych jak i sztucznych zależnie od Państwa upodobań i pory roku. Dbamy o bezpieczeństwo karoserii i trwałość kompozycji podczas jazdy samochodem.

Zobacz nasze dekoracje w REALIZACJE


Szukasz profesjonalnej florystki na ślub?

Chętnie Ci pomogę upiększyć najważniejszą uroczystość w Twoim zyciu. Skontaktuj się ze mną już teraz!

Kontakt

Sprawdź, jakie usługi oferuję