Po wzruszającej uroczystości w kościele lub urzędzie, orszak ślubny wyrusza do sali weselnej. Każdy chce by jego wesele było idealne, piękne i na długie lata zapadło w pamięć gości. To, jak zaaranżujemy salę weselną jest nie mniej ważne niż jedzenie, muzyka i dobre humory biesiadników. Poprzez tkaniny, kwiaty, drobne dodatki budujemy nastrój i nadajemy naszej imprezie wyjątkowy charakter.

Pomysł przede wszystkim!

Gdy mamy już termin w kościele, przychodzi czas na oglądanie sal. Niektóre pary od początku mają swoje wymarzone miejsce na wesele, inne przeglądają oferty i rozmawiają z właścicielami. Oglądając salę dobrze jest od razu zastanowić się nad dekoracją i wspólną wizją. Nie zostawiajmy konsultacji z florystką na ostatnia chwilę. Warto od razu wybrać się na spotkanie, na którym ustalimy kluczowy motyw wesela, dominujący kolor i całość kompozycji. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnych stresów, a do tego mamy gwarancję, że aranżacja będzie pięknie wykonana, trwała i przede wszystkim spójna.

To właśnie spójność koncepcji jest kluczowa przy dekorowaniu sal bankietowych. Niezależnie od tego, czy wybieramy nowoczesny hotel czy góralską chatę, ważne jest, by dekoracje były dopasowane do charakteru wnętrza i wspólnie tworzyły jednolitą całość. Warto zdecydować się na jeden lub dwa kolory „wiodące”, które będą dominowały we wnętrzu.

Tradycja i nowoczesność

Pewne formy są po prostu uniwersalne: stonowane bukiety w prostych, eleganckich wazonach, rozłożysty stroik na stole państwa młodych, kwiatowe girlandy na wejściu. Klasyka sprawdzi się właściwie w każdym wnętrzu. Coraz częściej jednak szukamy inspiracji w Internecie i chcemy czegoś więcej. Kuliste wazony z zatopionymi główkami róż? Kwiatowe girlandy? Stroiki z sukulentami? Polne kwiaty albo pióra? Ogranicza nas tylko wyobraźnia! Wybierając dodatki i kwiaty, warto jednak na bieżąco radzić się florystki, która nie pozwoli utonąć nam w ślubnym chaosie.

Dekoracje restauracji Racibórz

Gdy nadchodzi dzień zaślubin, uroczystości lub ważnych w Państwa życiu wydarzeń – nadchodzi również decyzja o wyborze sali lub restauracji, której styl odpowiada Państwu najbardziej. My poprzez dekoracje florystyczne staramy się podkreślić charakter danego miejsca jak i uroczystości. Starannie dobieramy aranżacje do Państwa gustu i poprzez kwiatową oprawę staramy się odzwierciedlić Państwa uczucia związane z wydarzeniem.

Dysponujemy licznymi naczyniami szklanymi, kielichami, tubami, podstawkami, elementami dekoracyjnymi, latarniami w stylu vintage oraz bazą wielu pomysłów.

ZDJĘCIA NASZYCH DEKORACJI  W  „REALIZACJE”

Szukasz profesjonalnej florystki na ślub?

Chętnie Ci pomogę upiększyć najważniejszą uroczystość w Twoim zyciu. Skontaktuj się ze mną już teraz!

Kontakt

Sprawdź, jakie usługi oferuję