Profesjonalne przygotowanie dekoracji Twojego ślubu i wesela w Katowicach

Ślub i wesele oznacza masę przygotowań, bo każdy chce, aby ten jedyny dzień w Twoim życiu był tym niezapomnianym i na zawsze pozostał w pamięci państwa młodych i gości. Ogromną rolę odgrywa tu oprawa wizualna, dekoracje ślubne Katowice, kościoła w Katowicach, sali weselnej czy też samochodu. Ozdoby kwiatowe i dekoracje florystyczne tworzą niezapomniany klimat tego podniosłego dnia.

W czasie, gdy czeka Cię tyle przygotowań, zdaj się na doświadczenie profesjonalistów jak firma Floraj, która zadba o odpowiednie dekoracje ślubne i niepowtarzalny wystrój sali weselnej w Katowicach, samochodu czy też kościoła.

Ślub i wesele nie obejdą się bez właściwej dekoratorki ślubnej

Jestem profesjonalną dekoratorką ślubną, florystyką i makijażystką. Nazywam się Justyna Muszyńska, a projektowanie dekoracji kwiatowych na uroczystości jest moim powołaniem. Z pasją i entuzjazmem zaprojektuję i stworzę oprawę wizualną twojego ślubu i wesela, że na zawsze pozostaną w twojej pamięci miłe wspomnienia tego dnia.

Dekoracje weselne – Katowice

Nie musisz samodzielnie zmagać się z projektowaniem dekoracji ślubnych, kiedy masz tyle do załatwienia i stresujesz się aby wszystko wypadło jak najlepiej. Nie musisz się martwić, że coś się nie uda i po latach ktoś wytknie ci niedoskonałości na weselu. Profesjonalne dekoratorka ślubna z doświadczeniem zrozumie twoje marzenia i wprowadzi je w życie, zdejmując z twojej głowy troskę o dekoracje sali w Katowicach. Pomyśl ile czasu zaoszczędzisz, gdy profesjonalna dekoratorka ślubna w Katowicach zrobi wszystko za ciebie.

Moje wieloletnie doświadczenie w dekorowaniu uroczystości elementami kwiatowymi pozwoli mi zrozumieć potrzeby i wizje klienta i wykonać taką oprawę pojazdów, sali weselnej czy kościoła w Katowicach, która pasuje do charakteru wnętrz i osobowości państwa młodych. Jestem perfekcjonistką, a to gwarancja, że nie będzie żadnych wpadek i wszystko będzie zapięte na ostatni guzik. Stare, przywiędłe kwiaty czy odpadające dekoracje mogą się zdarzyć gdzie indziej, ale nigdy u mnie. Tu króluje profesjonalizm i perfekcjonizm.

Firma Floraj – Śląskie Studio Dekoracji Ślubnych i Wizażu Ślubnego – powstała w wyniku mojej pasji do kwiatów. Mogę się poszczycić ogromną wiedzą, którą zdobyłam w szkole florystycznej, na licznych kursach florysty i dekoratora ślubnego jak również w czasie lat pracy z klientami w Katowicach i wykonaniu setek dekoracji ślubnych. Dowodem moich kwalifikacji są rekomendacje klientów, opinie gości oraz setki zdjęć przedstawiających moje prace.

Doskonale znam branżę florystyczną i rynek kwiatów. Śledzę na bieżąco trendy w modzie ślubnej, chociaż stawiam na kreatywność i niepowtarzalność. Nie ma u mnie miejsca na stereotypowość i ślepe podążanie za modą.

Działam sama i nie korzystam z podwykonawców, co oznacza oszczędność kosztów. Przedstawiam dokładną wycenę i nie musisz się obawiać, że przepłacisz. Po omówieniu wszystkich szczegółów sporządzamy umowę. Wszystkie dekoracje kwiatowe wykonywane są w profesjonalnym warsztacie florystycznym. Dostarczam je własnym transportem a następnie sprzątam po zakończeniu uroczystości.

Firma Floraj oferuje również wykonanie bukietów dla panny młodej, świadkowej, rodziców oraz butonierek.

Dekoracje ślubne Katowice – oferta

  • Wiązanki ślubne, butonierki, korsarze, kompozycje Katowice

Wiązanka ślubna musi pasować do strojów państwa młodych jak również do stylu dekoracji całej uroczystości. Jako profesjonalna florystka w Katowicach, zaproponuję odpowiednie kwiaty oraz styl wiązanki. Wybierzemy wiązankę w stylu klasycznym lub nowatorskim, bukiet luźny lub ciasno związany, z jednego gatunku kwiatów lub wielu, a nawet jeden kwiat misternie ułożony.

  • Dekoracje kościoła Katowice

Dekoracja ślubu odbywającego się w kościele w Katowicach musi swoją elegancją i umiarem korespondować z powagą sakramentu religijnego. Rekomenduję styl klasyczny, kwiaty białe lub pastelowe w wazonach i ozdobnych donicach, które będą stanowiły piękną oprawę ołtarza i głównej nawy kościoła, tak aby nie tylko zachwycały gości lecz także pięknie wyszły na zdjęciach będących po latach cudowną pamiątką.

  • Dekoracje sali, restauracji, pleneru, urzędu stanu cywilnego Katowice

Dekoracja sali weselnej w Katowicach jest niemniej ważna jak muzyka i dania. Wybiorę gatunki i kolory kwiatów do kompozycji florystycznych na stołach. Całości dopełnią świece i kandelabry. Liczą się pomysły i kreatywność tak aby dekoracje nie tylko uświetniły restaurację w Katowicach lecz także wprawiły uczestników w świetny nastrój.

Firma Floraj dysponuje sprzętem do dekoracji restauracji w Katowicach jak kielichy, świeczniki, kandelabry, tuby i cylindry oraz biały, metalowy łuk ślubny i inne.

  • Dekoracje samochodu / pojazdu ślubnego Katowice

Idealnie udekorowany samochód, którym pojedziecie do ślubu w Katowicach, wzbudzi zachwyt gości i przechodniów i będzie się świetnie prezentował na zdjęciach ze ślubu. Proponuję zwartą kompozycję kwiatową na masce samochodu, wstążki na klamkach i kilka dodatkowych kompozycji kwiatowych. Możemy skorzystać również z kwiatów ułożonych w serce, kryształków, welonów czy rattanowych zawijasów aby stworzyć dekorację piękną i w dobrym guście.

Jakie korzyści zapewnia zaangażowanie dekoratorki ślubnej?

Podstawowa korzyść jaką oferuje firma Floraj to kompleksowe przygotowanie dekoracji ślubnych w zakresie wykonania kompozycji kwiatowych, przewiezienia ich, zamontowania i usunięcia po zakończeniu uroczystości. Ponadto firma Floraj oferuje dywan, krzesła czy klęcznik, jak również makijaż ślubny i stylizację paznokci..

Realizacja zamówienia na dekoracje ślubne w Katowicach

Klient może skontaktować się ze mną telefonicznie, e-mailowo, przez formularz kontaktowy czy też osobiście w moim warsztacie. Zapewniam realne, niewygórowane ceny. W ciągu 3 dni od kontaktu z klientem przesyłam ofertę. Zaś po omówieniu szczegółów, przedstawiam wycenę i podpisujemy umowę. Firma w CEIDG – przelewy są na konto, kasa fiskalna, umowy z pieczęcią. Umów się na konsultację ślubną. Przyjmuję zamówienia na ozdoby florystyczne w Katowicach i całym województwie śląskim.

Chciałabyś piękną dekorację sali ślubnej lub kościoła w Katowicach?

Skontaktuj się ze nami. Przygotujemy dla Ciebie dekorację ślubną sali, restauracji, kościoła w Katowicach lub okolicznych miejscowościach.