Dzień ślubu – jeden z najważniejszych momentów w naszym życiu.  Chcemy, by wszystko było idealne, dlatego miesiącami planujemy, szykujemy i dogrywamy szczegóły. To w nich właśnie tkwi sekret pięknej ceremonii, która odbywa się w profesjonalnej dekoracji ślubnej. Gdy mamy już zarezerwowaną salę, opłacony kościół i wizję całej uroczystości, warto skupić się na detalach. Profesjonalna florystka doradzi i pomoże przekuć nasze marzenia w efektowne aranżacje ślubne.

Pomysł na dekoracje ślubne

Rustykalna impreza w starej oranżerii w Raciborzu, Rybniku, Wodzisławiu Śląskim? Elegancki bankiet w nowoczesnym hotelu w Kędzierzynie-Koźlu? A może swojskie wesele w góralskim stylu w Rudach? Najważniejszy jest pomysł. To powinien być nasz punkt wyjścia, gdy myślimy o planowaniu ślubu. Gdy w naszej głowie jest jasna koncepcja, jak ma wyglądać ten Szczególny Dzień, możemy zająć się szczegółami. Ostatnio modne jest organizowanie ślubów z kolorem przewodnim. Mocny akcent kolorystyczny w połączeniu z bielą tworzy zwykle elegancką oprawę uroczystości. Pozwala to także na zachowanie spójności aranżacji.

Wizyty u florystki w Raciborzu nie warto odkładać na ostatnią chwilę. Najlepiej wybrać się na wstępną konsultację, gdy tylko wybierzemy kościół i salę. Możemy całkowicie zdać się na jej rady lub też przyjść z gotową wizją. Specjalistka najlepiej doradzi, jaki rodzaj kwiatów i kompozycji będzie pasował do naszych potrzeb oraz zaproponuje profesjonalne dekoracje ślubne.

Kwiaty i ozdoby weselne – Racibórz i okolice

Głównym elementem dekoracyjnym każdego ślubu są kwiaty. Wiązanka panny młodej, butonierka, kościół, samochód, sala weselna… W tym dniu nie tylko możemy, ale właściwie musimy się nimi otaczać. To one budują nastrój, tworząc tło dla całej uroczystości. Warto zdecydować się na konkretne połączenia kolorów i faktur, tak, by wszystkie elementy dekoracyjne tworzyły spójną, estetyczną całość.

Poza roślinami możemy także wprowadzić inne elementy dekoracyjne. Stroiki, wieńce czy kosze mogą wypełnić wnętrze kościoła i sali bankietowej. Pięknym uzupełnieniem ślubnych aranżacji mogą być udrapowane lekkie tkaniny i wstęgi. Coraz częściej decydujemy się także na świece lub efektowne, metalowe lampiony i latarnie. Hitem ostatnich sezonów są zaś drewniane i metalowe ozdoby i balony z helem w pudrowych kolorach.


Dekoracje ślubne wykonuję na terenie całego Śląska. Działam w następujących miastach: Racibórz, Rybnik, Żory, Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław Śląski, Mikołów, Cieszyn, Żywiec, Bielsko-Biała, Pszczyna, Gliwice, Tarnowskie Góry, Lubliniec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Jaworzno, Zawiercie, Myszków, Częstochowa.

Obsługuję także miasta i wsie z całej Opolszczyzny oraz Małopolski!

Szukasz profesjonalnej florystki na ślub?

Chętnie Ci pomogę upiększyć najważniejszą uroczystość w Twoim zyciu. Skontaktuj się ze mną już teraz!

Kontakt

Sprawdź, jakie usługi oferuję