Jak szybko poczuć wiosnę? Ozdobić mieszkanie na Boże Narodzenie? Sprawić, by nasz wielkanocny stół wyglądał wyjątkowo? Piękne kwiatowe kompozycje, stroiki, wianki, bukiety to doskonały pomysł na ożywienie naszych wnętrz. Czasem taka drobna zmiana w otoczeniu sprawia, że czujemy się o niebo lepiej w swoim domu.

Na co dzień i od święta

Kompozycje florystyczne? Zwykle myślimy o nich przy okazji większych uroczystości – chrzcin, komunii i ślubów. Pięknie dobrane, eleganckie kwiatowe dodatki mogą jednak cieszyć nas i naszych domowników… bez okazji. Stroik ze świeczką, wieniec na drzwi, elegancki, dopasowany do wnętrza bukiet mogą być gustownymi dodatkami, które odświeżą nasz dom i poprawią nasz nastrój.

Kwiatowe kompozycje doskonale sprawdzą się także podczas małych, rodzinnych uroczystości. Kto powiedział, że kwiatowe dekoracje na stołach są zarezerwowane tylko dla restauracji? Niedzielny obiad z dziadkami, imieniny czy 18 urodziny to świetny pretekst by zamówić piękną kompozycję. Warto pomyśleć o pięknych, naturalnych dekoracjach na Wielkanoc i Boże Narodzenie, które wprowadzą nas w świąteczną atmosferę i ucieszą naszych bliskich.

Kwiatowe trendy

Trendy we florystyce zmieniają się jak w kalejdoskopie. Warto szukać nowych inspiracji. Wiklinowe kule zamiast bombek, sukulenty jako dodatek do stroika, albo laski cynamonu jako ozdoba świątecznego świecznika? W takich kompozycjach ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia! Wśród nowych form na uwagę zasługują podpatrzone na amerykańskich filmach wieńce na drzwi. Precyzyjnie wykonane są pięknym dodatkiem, który może wprowadzać nas w kolejne pory roku.

Śledząc najnowsze trendy nie warto zapominać o klasyce, która obroni się w każdych okolicznościach. Eleganckie bukiety i gustowne, stonowane stroiki chyba nigdy nie wyjdą z mody. Kluczowy w każdej kompozycji – tej klasycznej, jak i awangardowej, jest sposób wykonania. Tu liczy się precyzja, umiejętności techniczne, znajomość roślin i… poczucie estetyki.

Kompozycje, stroiki, wianki Racibórz

Pory roku stają się dla nas natchnieniem by przemeblować mieszkanie, przemalować ściany na inny kolor ale i zmienić wystrój wnętrza…

Kompozycje wykonujemy ze staranną precyzją i naturalnością – która jest inspirowana przyrodą wokół nas oraz pragniemy dostosować się do Państwa gustu.

Gdy nadchodzą Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc staramy się aby każde mieszkanie naszych Klientów natchnione było ciepłem, duchem, klimatem i oddawało nastrój oraz radość poprzez stworzone przez nas dekoracje.

Chcesz widzieć uśmiech na twarzy Twojego gościa, gdy zauważy piękny wieniec z naturalnej kory z dodatkami naturalnego suszu zawieszony na Twoich drzwiach? My zajmujemy się kompozycjami, które w naturalny sposób odzwierciedlają piękno przyrody, wspaniale wkomponują się w wystrój Państwa mieszkań.
Realizujemy prace na zamówienie po szczegółowej konsultacji, by móc indywidualnie dotrzeć do Państwa potrzeb. Potrafimy doradzić nawet wtedy gdy nie macie Państwo własnego pomysłu.

Rozumiemy osoby, które nie mogą zająć się grobami bliskich i z myślą o nich tworzymy florystyczną oprawę grobów i dokumentujemy je fotograficznie. Przyjmujemy zamówienia na wianki, stroiki i palmy o różnych wielkościach i kształtach, z figurkami gipsowymi. Tworzymy kompozycje z kwiatów żywych i sztucznych – tradycyjne jak i wpisujemy się w najnowsze trendy…

Zdjęcia grobów -przed i po- wysyłamy drogą mailową na życzenie klienta.

Szukasz profesjonalnej florystki na zamówienie?

Skontaktuj się ze mną już teraz!

Kontakt

Sprawdź moją ofertę florystyczną