Gdzie spędzamy najwięcej czasu w ciągu dnia? W pracy, firmie, biurze… Wyobraźmy sobie życie bez przyrody, roślin, kwiatów… jakże smutne by ono było. Rozweselmy swoje życie i wpuśćmy trochę natury w pomieszczenia w których tak długo przebywamy.

Przyozdobimy każde biuro, recepcję, usatysfakcjonujemy gości hotelu, oraz miejsce spotkania biznesowego. Zaaranżujemy florystyczny wystrój apartamentu oraz każdego miejsca, w którym kwiaty odgrywają ważną rolę dla Państwa.

Hotel, biuro, sala konferencyjna – zwykle staramy się, by były to przestrzenie neutralne, stonowane i oszczędne jeśli chodzi o dodatki. Jest jednak sposób na to, by zachować ich biznesowy charakter i jednocześnie sprawić, by były to miejsca przyjazne i ciepłe. Nic bowiem tak nie zmienia wnętrza jak kwiatowe aranżacje.

Do biura i hotelu

Dużą zaletą kwiatowych dodatków jest… zmienność. Kwiaty pozwalają na szybką i tanią metamorfozę wnętrza. Ważna biznesowa konferencja na najwyższym szczeblu? Tu sprawdzą się stonowane kompozycje, proste i nowoczesne aranżacje. Spotkanie wielkanocne zespołu? To samo wnętrze, dzięki żywym wiosennym bukietom i stroikom stanie się przytulne i radosne. Wystarczy dobra florystka, by zwykła sala konferencyjna w jednej chwili zyskało zupełnie nowy charakter.

W przypadku hoteli warto postawić na kwiatowe aranżacje na recepcji, w salach restauracyjnych i drobne akcenty w pokojach. Nawet niewielki bukiet, który przywita naszych gości, sprawi, że poczują się wyjątkowo. Dzięki odpowiednim dekoracjom możemy sprawić, że hotelowe lobby będzie bardziej eleganckie, a hotelowa jadalnia – przyjazna i odświeżona.

Profesjonalizm przede wszystkim

Korzystając z tego, co daje nam natura, możemy kreować wizerunek naszej firmy. Przy dekorowaniu wnętrz szczególnie ważne jest dopasowanie kompozycji do otoczenia i okoliczności. Inaczej ozdabiamy surowe, nowoczesne wnętrze biura, inaczej zaś mały, rodzinny pensjonat. Podobnie na inne akcenty postawimy wiosną, inaczej zaś będziemy komponować kwiatowe dodatki zimą. Ważna jest spójność aranżacji, dostosowanie jej do wnętrza – jego kolorystyki i charakteru.

Warto  zadbać zarówno o stałe elementy – rośliny doniczkowe czy sztuczne kwiaty, jak i o regularną zmianę żywych dodatków. Jeśli chcemy by przestrzeń zawsze wyglądało estetycznie i świeżo, warto nawiązać  stałą współpracę z florystką. Znajomość pomieszczeń, kolorów, oświetlenia i indywidualnych potrzeb klienta, pozwoli najlepiej zadbać o piękno naszych wnętrz.

Szukasz profesjonalnej florystki na zamówienie?

Skontaktuj się ze mną już teraz!

Kontakt

Sprawdź moją ofertę florystyczną