Coraz więcej z nas kocha żelowe paznokcie. Trwałe, błyszczące, o naturalnym kształcie i idealnie gładkiej powierzchni. Na szczęście na rynku pojawiły się specjalne produkty, dzięki którym spełnimy marzenia o długich, smukłych paznokciach z pięknym hybrydowym blaskiem.

Przedłużanie paznokci

Zapuszczamy paznokcie, pieczołowicie o nie dbamy, a dzień przed ważną uroczystością… jeden się łamie. Która z nas nie przeżyła czegoś takiego? U niektórych paznokcie, mimo przyjmowania suplementów diety, są kruche i łatwo się rozdwajają, a każda próba ich zapuszczenia kończy się fiaskiem. Czasem zaś zwyczajnie brakuje nam cierpliwości i chcemy natychmiast mieć piękne, długie paznokcie. Nieco wydłużone, o migdałowatym kształcie sprawiają, że nasze dłonie stają się smuklejsze i bardziej kobiece.

Żelowe przedłużanie z pewnością docenią kobiety, które chcą mieć właśnie takie paznokcie… Ta metoda przedłużania ma bowiem wszystkie zalety  – daje ładny, pożądany i najtrwalszy efekt oraz daje możliwość stałego urozmaicania stylizacji.

Chcesz wykonać manicure i jednocześnie przedłużyć paznokcie?

Chętnie Ci w tym pomogę. Skontaktuj się ze mną już teraz!

Kontakt

Sprawdź, jakie stylizacje paznokci oferuję