Usługi kosmetyczne z dojazdem do klientki

Profil funkcjonowania firmy został opracowany z myślą o kobietach którym coraz częściej brakuje czasu na to aby zadbać o swoje ciało. Mobilny salon kosmetyczny Floraj został stworzony dla zapracowanych kobiet ceniących sobie spokój i relaks we własnym zaciszu domowym. Dla mam z małymi dziećmi, kobiet w ciąży, osób starszych oraz dla osób nie mogących z różnych powodów dojechać do gabinetu kosmetycznego w mieście. Także dla innych osób, które chcą abym przyjechała do ich domu na wybrany wcześniej zabieg kosmetyczny.

Studio Floraj oferuje profesjonalne usługi w domu klientki:

  • Makijaże na każdą okazję w tym ślub
  • Stylizacje paznokci- hybrydy
  • Zabiegi pielęgnacyjne dłoni
  • Pedicure, oraz hybrydy u stóp
  • Pielęgnację twarzy, szyi i dekoltu
  • Peeling kawitacyjny
  • Henna brwi i rzęs z regulacją

Piękno jest domeną każdej z nas… To właśnie ono przejawia się w naszej kobiecości. Najpiękniejsza jest naturalność i wdzięk.
Dzień ślubu, lub inna impreza okolicznościowa – komunia, chcrziny, urodziny to dzień w którym ujrzy nas grono rodziny, przyjaciół, znajomych. Ten dzień uwieczniony zostanie na fotografiach, które przejdą do historii… Dzięki profesjonalnemu makijażowi czy stylizacji paznokci bądź pedicure hybrydowemu pomogę Ci wypaść jak najlepiej.

Cenię sobie Twój uśmiech oraz trafność w Twoje upodobania i wyobrażenia

Poznaj Studio Kosmetyczne Floraj a penwością upobobasz sobie zaoszczedzony czas i komfort przebywania w swoim domu podczas zbiegu kosmetycznego.

W dniu ślubu przyjadę do Ciebie aby pomalować Ciebie i osoby z Twojego otoczenia, nie musisz martwić się o godzinę. Ze mną umówisz się na makijaż próbny, wszystkie wizyty zapisuję w moim kalendarzu. Pracuję w tygodniu oraz w weekendy od wczesnych godzin porannych.

Dojadę z Raciborza na powiaty sąsiadujące i dalej…

Zapoznaj się z ofertą i cennikiem oraz zarezerwuj swój termin już dziś.