Ekskluzywny biały dywan na ślub dostępny na terenie Górnego Śląska, Opolszczyzny, i Małopolski m.in. w Raciborzu, Rybniku, Żorach, Kędzierzynie-Koźlu, Wodzisławiu Śląskim, Jastrzębiu-Zdroju, Pszczynie i całym obrębie województw.

Najprawdopodobniej pierwsze wyobrażenie o Tym Dniu pojawiło się w Twojej głowie, kiedy byłaś jeszcze dziewczynką o rumianych policzkach pragnącą poznać księcia z jednej z tych pięknych bajek, w których wszystko jest możliwe. Z wiekiem obraz ten stawał się coraz bardziej wyrazisty, ale marzenia o kimś nierealnym zamieniłaś na to o prawdziwym kochającym mężczyźnie. Z czasem pojawił się Ten Właściwy Człowiek, któremu odpowiedziałaś „tak” postanawiając to właśnie z nim spędzić resztę swojego życia. Wielkimi krokami zbliża się Dzień Ślubu, który dla Was obojga wiąże się nie tylko z oficjalnym przyrzeczeniem sobie miłości, ale i dużą ilością emocji – od podekscytowania aż po podenerwowanie. Wśród wielu detali, o które chcecie zadbać znajduje się jeden szczegół, coś na pozór zwykłego, a jednak nadającego ceremonii Zaślubin czaru i klasy. O czym mowa? O eleganckim białym dywanie, po którym przejdziecie zmierzając do ołtarza niczym najprawdziwsza księżniczka i jej książę.

Chcesz, aby Twoja ceremonia zaślubin była jedyna w swoim rodzaju?

Marzysz o detalu, który nada niepowtarzalny ton Twojemu wejściu do kościoła i przejściu przez świątynię ku ołtarzowi?

Bajkowy biały dywan ślubny dla Was z Wypożyczalni Niesamowitych Dekoracji Ślubnych Firmy Floraj

W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowy biały ślubny dywan. Tak naprawdę można powiedzieć, że na pierwszy rzut okiem to niepozorny detal. Rozłożony przez środek świątyni, nada ceremonii podniosłego i uroczystego charakteru.

Ten klasyczny dywan to wprowadzenie szczypty klasy, romantyzmu oraz niezwykle uroczystej atmosfery w mury świątyni, w której powiecie sobie „tak”.

Warto podkreślić, że nie tylko Ty marzysz o tym, aby plany aranżacji wystroju kościoła objęły także i go – jest to ulubiony rodzaj dywanu wielu Młodych Par.

Dlaczego warto wypożyczyć biały ślubny dywan od Firmy Floraj Justyny Muszyńskiej?

 • Tworzy scenerię wyjętą wprost z najbardziej romantycznych baśni i produkcji filmowych wszechczasów.
 • Wprowadza podniosły i uroczysty ton podczas momentu, w którym Ty i Twój ukochany pojawiacie się w kościele i przemierzacie całą długość świątyni zmierzając do ołtarza.
 • To pełna klasy i gustu dekoracja stanowiąca bardzo ciekawy i ponadczasowy element najbardziej stylowych opraw ceremonii Zaślubin.

To nie jest fliselina, lecz ekskluzywny dywan, o który nie ma możliwości zahaczenia obcasem, a to stąd, że nie odrywa się on od podłoża.

Chciałabyś, aby taki piękny dywan był częścią Twojej ceremonii Zaślubin?

Nie musisz niepotrzebnie stwarzać sobie nowego wydatku i kupować dywanu na tych kilka chwil – cena takiego zakupu sięga nawet 2000 zł!

U nas możesz wypożyczyć go dużo taniej!

 • Potrzebujesz dywanu o długości 30 m i szerokości 1,5 m? – Wypożycz go za 450 zł.
 • Potrzebujesz dywanu o długości 15 m i szerokości 1,5 m? – Wypożycz go za 350 zł.

Cena obejmuje nie tylko samo wypożyczenie, wlicza się w nią:

 • rozłożenie i złożenie dywanu w kościele,
 • profesjonalne czyszczenie po to, aby przy następnej uroczystości wyglądał zjawiskowo – świeżo i nieskazitelnie.

Dywan możemy dowieźć na terenie Śląska, Małopolski i Opolszczyzny. Możesz także wypożyczyć dywan i przewieźć go własnym transportem. Obsługujemy: Racibórz, Rybnik, Żory, Wodzisław Śląski, Jastrzębie-Zdrój, Gliwice, Kędzierzyn-Koźle i wiele innych.

Zadzwoń lub napisz do nas. Pracujemy codziennie od godz. 8 do 20.

 

KONTAKT

Nasz cudowny biały ślubny dywan to:

 • wyjątkowa i ekskluzywna wykładzina na rolce,
 • wyróżnia się delikatna fakturą prążków,
 • grubość tego cudownego dywanu wynosi ok. 3,5 mm,
 • całkowita waga to odpowiednio 350 g/m².

Być może zainteresuje Cię wiadomość, że przy kompleksowym dekorowaniu kościoła mamy upust na dywan.

Potrzebujesz dekoratorki i florystyki z bogatym doświadczeniem?

Szukasz profesjonalistki, która potrafi i kocha przygotowywać perfekcyjne, magiczne i pełne finezji uroczystości, których styl odzwierciedla pragnienia Par Młodych i zarazem łączy trendy na czasie?

Firma Floraj Justyny Muszyńskiej cieszy się ogromnym szacunkiem i uznaniem klientów. Ceniona jest za kreatywność oraz za indywidualne podejście do każdego klienta i zadania.

 • Z Floraj stworzysz najbardziej niezapomnianą ceremonię.
 • Działamy kompleksowo, z duchem czasu i dokładając wszelkich starań, aby pragnienia naszych klientów mogły się zrealizować w 100%.
 • Świadczymy usługi dekoratorskie i florystyczne najwyższej klasy.
 • Jesteśmy perfekcjonistami kochającymi swoją pracę.
 • Zadbamy o każdy detal.
 • Łączymy profesjonalizm z najprawdziwszą fantazją.
 • Oprócz białego dywanu ślubnego posiadamy najbardziej szeroki wybór dekoracji, które z chęcią Ci udostępnimy na Ten Dzień z naszej Wypożyczalni Niesamowitych Dekoracji Ślubnych.
 • Nikt inny nie ma tak ogromnego wyboru kwiatów, z których stworzymy dla Ciebie bukiet ślubny, kompozycje do kościoła i wszelkie inne dekoracje florystyczne.
 • Do tego nasze ceny są rozsądne, realne i dopasowane do Twoich potrzeb.

Biały ślubny dywan od Firmy Floraj to magiczny detal, który przeniesie Was na tych kilka chwil w magiczny świat najprawdziwszej baśni, Waszej romantycznej opowieści.

Dywany wypożyczamy na terenie Śląska i Opolszczyzny. Biały dywan ślubny dowozimy do m.in. następujących miast: Racibórz, Rybnik, Żory, Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław Śląski, Pszczyna, Kędzierzyn-Koźle i okolic. Istnieje także możliwość transportu własnego (z dalszych miejscowości).

Sprawdź także nasze stojaki

Udekoruj alejkę w kościele i zaskocz rodzinę oraz znajomych stojakami, które wypożyczysz u nas w bardzo atrakcyjnej cenie!

Zobacz